[VIDEO] GOLČINA ZBOG KOJE ĆETE SE NAJEŽITI: / Dobro pogledajte i zapamtite trenutak kada je Hrvatska izbacila Nijemce s Eura

Igor Karačić bio je apsolutni junak utakmice i baš je on bio taj koji je preuzeo odgovornost u ključnim trenucima

18.1.2020.
22:58
Screenshot

U dvoboju 2. kola I skupine EURA u Beču su hrvatski rukometaši pobijedili Njemačku sa 25-24 (11-14) i osigurali polufinale. Pobjedu je Hrvatskoj donio gol Igora Karačića minutu i pol prije kraja, te obrana Marina Šege 13 sekundi prije kraja. Kod Hrvatske je Igor Karačić zabio sedam golova, a Domagoj Duvnjak je imao pet pogodaka, dok je Nijemce predvodio Gensheimer sa četirima golovima.

[FOTO] NIKAD OVAKO EMOTIVNO OVI DEČKI NISU SLAVILI: Prizori koji će vas ispuniti ponosom

Igor Karačić bio je apsolutni junak utakmice posebice zato što je baš on bio taj koji je preuzeo odgovornost i u prijelomnim trenucima utakmice povukao te postigao pobjedonosni pogodak. Golčinu koja je izbacila Nijemce s Eura pogledajte u nastavku.