TRENUTAK U KOJEM JE SVIM HRVATIMA ZASTAO DAH: / Pogledajte gol za pobjedu Cindrića u posljednjim trenucima utakmice

14.3.2021.
8:25

Hrvatska rukometna reprezentacija je u susretu 2. kola kvalifikacijskog turnira za plasman na Olimpijske igre u Montpellieru pobijedila Portugal s 25:24 i ostala u igri za Tokio.

Hrvatski rukometaši pobijedili su dramatičnoj utakmici Portugal s 25:24 golom Luke Cindrića 20 sekundi prije kraja. Izabranici Hrvoja Horvata su se "vratili iz mrtvih" jer su veći dio utakmice odigrali jako loše, a početkom drugog dijela gubili su sa šest razlike.

HRVATSKU NA OI VODI SVAKA POBJEDA FRANCUSKE, REMI ILI POBJEDA PORTUGALA S VIŠE OD 7 RAZLIKE: /

Nažalost, ne ovisimo o sebi

Preokret na kraju

U zadnjih 15 minuta uslijedio je veliki preokret kojeg su začetnici bili krila Ivan Čupić i David Mandić, a u dramatičnoj završnici presudila je Cindrićeva kvaliteta.

Često osporavani hrvatski srednji vanjski našao se u izoliranoj situaciji i u jednom potezu pronašao je prostor za šut i pobjedu Hrvatske protiv neugodnih Portugalaca. Nije moglo bez drame u Montpellieru, pogodak Cindrića za pobjedu protiv Portugala pogledajte u videu: