loš start sve odredio / Prvi poraz Nexea u SEHA ligi: Našičane uništio Hrvat, a briljirao i zaboravljeni bivši reprezentativač

Igrači Nexea loše su krenuli u utakmicu i nakon devet minuta gubili su sa 1-7. To je postavilo ton utakmice i povratka više nije bilo

3.10.2018.
19:48
Davor Javorovic/PIXSELL

U 5. kolu regionalne SEHA lige rukometaši našićkog Nexea u srijedu su u gostima kod slovačkog Tatran Prešova doživjeli prvi poraz, izgubivši sa 24-26 (12-15).

Igrači Nexea loše su krenuli u utakmicu i nakon devet minuta gubili su sa 1-7. Nakon toga stvari su krenule na bolje, ali ipak je Nexe na poluvremenu imao tri gola zaostatka (12-15). U nastavku Nexe je nekoliko puta došao na gol zaostatka, ali na kraju je ipak doživio prvi ovosezonski poraz u SEHA ligi.

Kod Nexea Tomi Vozab zabio je sedam, a bivši hrvatski dugogodišnji reprezentativac Vedran Zrnić pet golova, dok je ekipu Tatrana predvodio hrvatski rukometaš Bruno Butorac sa devet pogodaka.