POMLAĐENA HRVATSKA UPISALA ČETVRTU POBJEDU U ČETIRI UTAKMICE: / Kauboji ponovo srušili Slovake

Prvi strijelci kod Kauboja bili su Domagoj Pavlović i Tin Lučin s pet golova, dok je Luka Šebetić zabio tri

29.4.2021.
19:57
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U dvoboju 4. kola EHF EURO Kupa hrvatski rukometaši su u Varaždinu slavili protiv Slovačke s 26:23.

Izabranici Hrvoja Horvata, koji igraju u bitno pomlađenom sastavu, stigli su i do četvrte pobjede u ovom natjecanju i druge u Varaždinu u samo dva dana protiv Slovačke.

No, za razliku od glatkih 32:24 u srijedu, danas su se hrvatski rukometaši itekako pomučili s domaćinom sljedećeg EURA.

MOŽE LI NETKO OD NJIH POSTATI NOVI BALIĆ, METLIČIĆ ILI DUVNJAK? /

Pogledajte sjajne poteze Horvatovih 'novih klinaca'

Pavlović i Lučin najbolji

Slovaci su od samog kraja prvog dijela vodili s čak i tri razlike do 50. minute, kada Hrvatska uspijeva poravnati na 21:21. Šest minuta prije kraja Mihić dovodi Kauboje u vodstvo (23:22), da bi Pavlović pet minuta prije kraja povećao na 24:22, a Tin Lučin iz sedmerca osigurao pobjedu (25:22).

Prvi strijelci kod Kauboja bili su Domagoj Pavlović i Tin Lučin s pet golova, dok je Luka Šebetić zabio tri. Slovake je predvodio Hruščak sa sedam golova. Hrvatska će u subotu u Veszpremu igrati s Mađarskom.