OVAKO IZGLEDA KAD LINO POLUDI I NE MOŽE GA SE OBUZDATI: / Procurio trenutak ludila proslavljenog hrvatskog trenera

Trener makedonskog prvaka Vardara, proslavljeni Lino Červar, izgubio je živce nezadovoljan suđenjem u porazu njegove momčadi u jučerašnjem derbiju od Metalurga 31-29 u SEHA ligi.

23.11.2016.
15:05
Screenshot: You Tube

Naime, pri rezultatu 23-23 u drugom poluvremenu "vruće" spomenute utakmice koja se igrala u Skoplju, Červar se zaletio prema klupi gdje je sjedio delegat utakmice Dragan Načevski i otvorio žustru raspravu. Načevski mu je oštro uzvratio i naredio mu da se vrati na klupu, ali uporni Lino nije se dao. Stalno je išao za njim, žustro gestikulirao rukama, tražio svoju pravdu. Navijači su negodovali, susret je bio prekinut.

ČERVAR POTUČEN DO KOLJENA: Zagrebaši nisu imali milosti za bivšeg izbornika Hrvatske

Mahao je Lino rukama ispred Načevskog ljutit zbog suđenja, a za kaznu je dobio dvije minute. Pogledajte kako je to izgledalo.