NEMA SMISLA / Obrvan: 'Dosta su cure pretučene, a imamo dan i pol za odmor, dok Crna Gora ima tri dana'

"Atmosfera je bila sjajna, ne znam kada sam posljednji put i s muškom momčadi to osjetio, skoro 9000 ljudi, fenomenalno. Protivnik je bio nabrajan od prve minute s velikom željom da pobjede i prenese maksimalne bodove. Mi smo pružili žestoki otpor u nekim dijelovima rukometne igre i iznad naših mogućnosti. Pijević je bila fenomenalna, obrana joj je pomogla koliko je mogla pa i više od toga. Napad je zakazao, možda baš nismo očekivali da će nas tako lagano zaustaviti, probali smo u ključnim minutama sa svježim igračicama da probaju, ali su nas izdominirale u igri 1 na 1. Dugo smo konkurirali za rezultat pa imali jednu nezgodnu rupu sredinom drugog poluvremena, ali smo tad serijom 4-0 se vratili u pozitivu. Na kraju, u jednoj takvoj atmosferi i okolnostima u kojima smo bili loši u napadu, ali ne samo zbog nas već zbog njihove dobre obrane. Pretrpjeli smo jedan snošljiv poraz, onaj tko je bio u dvorani zna o čemu se radi. Iz ove utakmice ćemo izvući pouke i dobro će nam doći za sutrašnju utakmicu. Plan je bio da prenesemo dva boda, nedostaje nam taj jedan protiv Senegala koji u konačnici opet donosi istu priču da moraš sve pobijediti. Sinoć iza ponoći smo odradili neke terapije, ne znam kada su cure uspjele zaspati, došlo je do promjene termina odigravanja, nije u 16 već u 15.30 što nam još umanjuje sate za odmor. Crna Gora 3 dana bez utakmice, mi svega dan i pol. Dosta su cure pretučene da tako kažem od sinoćnje utakmice, a Crnogorke igraju sličnu obranu, ali su grublje i tuku, Mađarice su jednostavno pretukle i -3 pretvorili su u +6", rekao je Obrvan. Ostatak njegove izjave pogledajte u videu u nastavku.