Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Prvi put u Bundesligi /

Manuel Štrlek pronašao novi klub, igra za jednu od najboljih ekipa u Njemačkoj

Štrlek je posljednje nastupao u Nexeu iz Našica, a 35-godišnjak sada će po prvi puta nastupati u najjačoj ligi svijeta

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Bivši hrvatski rukometni reprezentativac Manuel Štrlek do kraja sezone igrat će za Füchse Berlin, jednu od najjačih momčadi u Bundesligi koja trenutno zauzima četvrto mjesto u njemačkom prvenstvu. Štrlek dolazi kao zamjena za švedsko lijevo krilo Jerryja Tollbringa koji je ozlijedio križne ligamente i neće moći igrati do kraja sezone.

Füchse je tako ostao samo s jednim lijevim krilom, 22-godišnjim Tima Freihöfera te su odlučili kako im je potrebna još jedna opcija na toj poziciji, a našli su ju u osvajaču pet medalja s hrvatskom reprezentacijom i prvaku Europe s Kielceom. Štrlek je posljednje nastupao u Nexeu iz Našica, a 35-godišnjak sada će po prvi puta nastupati u najjačoj ligi svijeta.

"Manuel Štrlek vrlo je iskusan igrač koji će nam pomoći do kraja sezone." rekao je direktor kluba Bob Hanning, a sportski direktor Stefan Kretzschmar izjavio je kako je Štrlek sjajno lijevo krilo koje će im puno pomoći. Štrlek bi svoj debi mogao upisati već 14. studenog U njemačkom kupu protiv Rhein-Neckar Löwena našeg Ivana Martinovića.

POGLEDAJTE VIDEO: Sigurdsson boysi zovu na oprez uoči Belgije: 'Prošle godine smo se jedva iščupali'

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike