OTVORILO IM SE / Austrija nastavila s iznenađenjima na Europskom prvenstvu: Golom 20 sekundi prije kraja srušili Mađare

Austrija tako ima tri boda, Mađarska i Francuska dva, Hrvatska jedan, a Njemačka i Island su bez bodova.

18.1.2024.
15:11

Austrija nastavlja s iznenađenjima na Europskom prvenstvu, u prvom kolu drugog kruga pobijedili su Mađarsku 30-29.

NEMA VEZE, GLAVU GORE /

Hrvatska u prvoj utakmici drugog kruga EP-a tijesno, u drami izgubila od Francuske. Po prvi smo put poraženi na turniru

Mađari su odlično otvorili i poveli 3-0 i veći dio prvog poluvremena održavali tu prednost, sve do posljednjih desetak minuta kada su se Austrijanci vratili.

Austrijanci su do prvog vodstva sitgli u 43. minti 23-22, da bi Mađari opet poveli u 58. minuti 28-27, međutim do kraja Austrija radi novi preokret i golom Bilyka 20 sekundi prije kraja dolaze do pobjede.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.