[VIDEO] KAO DA SU SE UGLEDALI NA HRVATSKU: / Mađarska preokretom šokirala Sloveniju i napravila totalni kaos u grupi

Norveška, Slovenija i Mađarska sada imaju po 4 boda

19.1.2020.
18:06

Rukometaši Mađarske pobijedili su u nedjelju u dvoboju II skupine EURA u Malmoeu Sloveniju s 29:28 (13:16). I tu ste utakmicu mogli gledati UŽIVO putem TV ekrana na kanalima RTL-a koji uključuju televizijske programe RTL i RTL 2 te digitalnu platformu RTLplay.

Mađari su došli do vrlo važne pobjede u utakmici u kojoj su Slovenci gotovo stalno vodili sve do 40. minute kada Mađari sa serijom 4:0 dolaze do prednosti koju nisu ispuštali dokraja. Gol odluke zabio je Ligetvari minutu i 15 sekundi prije kraja za 29:27.

ISLAND - PORTUGAL 28:25: /

Islanđani zaustavili najveću senzaciju prvenstva; Zakompliciralo se u skupini 2

Banhidi i Ligertvari predvodili Mađarsku, sjajni Dolenec Sloveniju

Najbolji igrač utakmice Banhidi (5) i Ligertvari (4) bili su najbolji strijelci kod Mađarske, dok je Dolenec sa 8 golova predvodio Sloveniju. Pobjeda Mađara protiv Slovenije i Islanda protiv Portugala jako su zakomplicirali situaciju u II skupini u kojoj još igraju Norveška - Švedska.

Norveška, Slovenija i Mađarska sada imaju po 4 boda.