FINALE EURA U NEOBIČNOM TERMINU: /

Evo kad idemo po zlato i gdje to možete pratiti

Image
Foto: Luka Stanzl/PIXSELL

Utakmicu možete pratiti uživo na RTL televiziji i RTLplayu te na portalu Net.hr

24.1.2020.
21:24
Luka Stanzl/PIXSELL
VOYO logo

Hrvatska rukometna reprezentacija po treći put u svojoj bogatoj povijesti borit će se za naslov europskog prvaka, nakon što je u šokantnom polufinalu u Stockholmu, odlučenom tek u drugom produžetku, svladala Norvešku sa 29:28.

Pogodak vrijedan finala četiri sekunde prije isteka drugog produžetka postigao je Željko Musa, kojemu je to bio jedini pogodak na utakmici.

Image
JESTE LI PRIMIJETILI OVO? NORVEŽANI U OČAJU ZBOG TOGA ŠTO SMO IM PRODALI U IGRI: /

'Napali smo ih s njihovim oružjem'

Image
JESTE LI PRIMIJETILI OVO? NORVEŽANI U OČAJU ZBOG TOGA ŠTO SMO IM PRODALI U IGRI: /

'Napali smo ih s njihovim oružjem'

Hrvatsku je do pobjede predvodio kapetan Domagoj Duvnjak sa osam pogodaka i realiziranim kaznenim udarcem za izjednačenje na kraju prvog produžetka. Šest golova postigao je Marino Marić, koji je izborio spomenuti sedmerac. Marin Šego je sakupio 11 obrana, u zadnjih pet minuta drugog produžetka obranio sve pokušaje Norvežana, a njegov kolega Matej Ašanin je u završnici osnovnog dijela utakmice obranio dva sedmerca.

Norvežanima ni 10 pogodaka Sandera Sagosena, ni 14 obrana Torbjoerna Bergeruda nije bilo dovoljno za pobjedu pa će dvostruki svjetski doprvaci već u subotu (18.30 sati) igrati utakmicu za broncu na Europskom prvenstvu kojem su bili sudomaćini s Austrijom i Švedskom.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hrvatska će u nedjelju (16:30 sati) za jedino zlato koje joj nedostaje boriti protiv Španjolske. Utakmicu možete pratiti uživo na RTL televiziji i RTLplayu te na portalu Net.hr

Tekst se nastavlja ispod oglasa
ksw
NE PROPUSTI 21. VELJAČE!
VOYO logo
Još iz rubrike