ODLIČNA PREDSTAVA / Fenomenalni Filip Ivić predvodio rukometaše do uvjerljive pobjede protiv Slovenije

Fenomenalno su krenuli naši rukometaši koji su u uvodnom dijelu susreta imali veliku prednost od 6-1, a na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 16-10.

6.1.2024.
18:42

Hrvatska rukometna reprezentacija osvojila je Croatia Cup. Nakon što su izabranici Gorana Perkovca porazili Crnu Goru, sada su uvjerljivom prezentacijom svladali i reprezentaciju Slovenije rezultatom 32-26 (16-10).

ODLIČNA PREDSTAVA /

Pokušali su Slovenci u nastavku zaprijetiti Hrvatskoj, ali osim dolaska na -3, više od toga nisu mogli, U posljednjih 10 minuta Hrvatska je ''dodala gas'' i uvjerljivom pobjedom porazila susjede u generalnoj provjeri prije odlaska na Europsko prvenstvo.

Briljirao je vratar Filip Ivić koji je izludio Slovence, obranio je 4/6 sedmeraca, a ukupno je imao deset obrana. U napadu je najučinkovitiji bio pivot Veron Načinović (5/5), a po četiri pogotka zabili su KlaricaSrna Cindrić.

Kod Slovenije, najbolji su bili Mačkovšek (5/6) i Cehte (4/4), a vratarski tandem Ferlin-Lesjak imao je ukupno tek sedam obrana.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO