TRI SIGURNE POBJEDE / Nijedan od tri debitanta nije iznenadio na otvaranju Eura: Slovence je do pobjede vodio bivši igrač Zagreba

Nastupila su danas tri debitanta na Europskom prvenstvu i sva tri upisala su poraze

11.1.2024.
17:42

Drugog dana Europskog rukometnog prvenstva odigrane su prve utakmice u skupinama D, E i F, a nijedna nije ponudila iznenađenje.

UZBUĐENJE NA VRHUNCU /

Zavirite u Arenu u kojoj će naši rukometaši otvoriti Euro i pogledajte kadrove s treninga: 'Odgovara nam što je prva utakmica protiv najjačih...'

U skupini D Slovenija je u nastavku slomila debitante Farske Otoke te slavila 32-29. Farski Otoci pružili su odličan otpor u prvom poluvremenu koje je završilo 13-13, no u nastavku ipak naši susjedi dolaze do prve pobjede u Njemačkoj.

Slovence je do pobjede vodio bivši igrač Zagreba Aleks Vlah s osam golova, dok je kod Farskih Otoka najbolji bio Skipagøtu s devet golova.

Nastupila su danas još dva debitanta i oba su izgubila. U skupini E Nizozemska je pobijedila Gruziju 34-29, a do slavlja su ih sa šest golova predvodili Ten Velde i Baijens. Tskhovrebadze s devet golova bio je najbolji kod Gruzije.

Portugal je u skupini F bio bolji od Grčke s 31-24 uz šest golova Coste, dok su kod Grka po pet golova zabijali Mallios, Savvas i Kederis.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.