Red pohvala, red kritika / Društvene mreže gore nakon pobjede hrvatskih rukometašica: 'Čestitke za 2. krug, ali…'

Evo što kaže navijački puk nakon još jedne šokantne završnice naših rukometašica

8.11.2022.
22:33
Slavko Midzor/PIXSELL

Hrvatske rukometašice su osigurale nastup u drugom krugu Europskog prvenstva odigravši 26-26 (14-12) protiv Švicarske, nadoknadivši dva pogotka zaostatka u završne dvije minute.

Bila je to dramatična utakmica u kojoj su naše rukometašice prvo ispustile veliko vodstvo od četiri pogotka u posljednjoj dionici susreta da bi se potom u zadnjih 120 sekundi spasile od poraza. Kraljice šoka još su se jednom poigrale sa živcima i srcem ljubitelja rukometa koji su nakon utakmice svoje mišljenje podijelili na društvenim mrežama.

DO ZADNJEG ATOMA SNAGE /

'Pojele su mi živaca...'

'Slažem se…Posavec se potrošila, Dora isto…Prkačin prebrzo dva isključenja…a Petika…strašno. Ali idemo dalje…navijamo dalje'

'Uz greške u napadu i obrani dobro smo i prošli!!! Cure, sretno dalje!!!'

'Pojele su mi živaca, jer su ih milimetri dijelili da same sebe pobijede. Kada smo imale +4 počele su praviti gluposti. Prebrzo smo se rješavali lopte. Ova utakmica nam je opomena da se u drugom dijelu neće tolerirati greške koje smo danas napravili. Da, prošli smo u drugi krug, ali puno teže nego što sam očekivala'

'Idemo do kraja'

'???? zadnjih 15 min, 4 razlike za nas…čestitke za 2. krug, ali'

'Bravo za prolaz, ali nema opuštanja pred kraj utakmice i prosipanja +4. Definitivno se vidjelo da fali Blažević danas. U svakom slučaju sretno u nastavku.'

'Čestitam na prolazu u 2. krug', 'Infarkt utakmice, cure čestitke', 'Bravo djevojke', 'Prava drama sa ipak sretnim završetkom za nas'