CROATIA CUP, HRVATSKA - BOSNA I HERCEGOVINA 33: / 33; Kauboji se izmučili s hrabrom BiH, gosti u završnici zabili za remi

Ovaj vikend održava se Croatia Cup na kojem će hrvatski rukometaši odigrati dvije utakmice uoči Europskog prvenstva

4.1.2020.
18:22

Hrvatska je odigrala 33:33 s rukometnom reprezentacijom Bosne i Hercegovine u svojoj prvoj hutakmici na Croatia Cupu, posljednjoj pripremi prije Europskog prvenstva.

U napetoj utakimici Kauboji su imali puno problema s hrabrom BiH koja je dio utakmice čak i bila u vodstvu te u samoj završnici zasluženo izborila remi.

U nedjelju s Katarom

Kod Hrvatske istaknuo se Igor Karačić sa sedam golova, a Luka Stepančić i Luka Cindrić zabili su po četiri pogotka. Momčad Bosne i Hercegovine predvodio je Marko Panić sa deset golova.

Hrvatska će u nedjelju igrati protiv Katara (16.50 sati), koji je u petak svladao Bosnu i Hercegovinu sa 30-27.

U prvom krugu EP-a, koje se održava od 9. do 26. siječnja, Hrvatska će igrati u Grazu s Crnom Gorom, Bjelorusijom i Srbijom.

Croatia Cup Hrvatska - Bosna i Hercegovina 33:32

60' Nisu Kauboji sačuvali vodsembed/tvo, BiH je izjednačila i utakmica je završena bez pobjednika, rezultatom 33:33.

59' Nije to dugo trajalo, Kauboji su nevjerojatno lako ispustili prednost i u završnici imaju samo gol vodsembed/tva. Drama nad dramama!

54' Hrvatska je preuzela kontrolu i slomila goste, Kauboji imaju četiri razlike, više nego ikad ranije.

37' Sada je Hrvatska odigrala lijepu akciju, a Stepančić fenomenalno pogodio za 22:22.

35' BiH je bolje ušla u nastavak i sada vodi 20:19.

31' Počelo je drugo poluvrijeme.

30' BiH je izjednačila, a Martinović u zadnjim sekundama prvog dijela pogađa i Kauboji odlaze na odmor s golom vodsembed/tva.

29' Hrvatska prvi put ima dva gola prednosti, 17:15 je.

27' Igra se gol za gol, nitko ne uspijeva sembed/tvoriti prednost.

25' Hrvatski rukometaši se muče, u igi je i Domagoj Duvnjak, ali BiH ima minimalno vodsembed/tvo.

20' Nakon dugo vremena Kauboji su u vodsembed/tvu. Rezultat je 11:10.

15' Červarovi izasbranici se muče, rukometaši BiH cijelo vrijeme su u prednosti.

10' Nakon prvih deset minuta rezultat je 5:5, Kauboji ne uspijevaju sembed/tvoriti prednost.

7' BiH je povela, a Horvat u sljedećem napadu ne koristi sedmerac.

5' Horvat zabija za prvo vodsembed/tvo Kauboja.

3' Prvi gol nakon malo više od dvije minute, BiH je povela, a u sljedećem napadu Mamić izjednačuje.

1' Počela je utakmica, Hrvatska ima prvi napad. Mandić ga ne koristi.

16.40 Još nas deset minuta dijeli od početka utakmice.

Nakon prve faze odrađene u Zagrebu i drugog dijela priprema u Poreču, Kauboji pod vodsembed/tvom izbornika Line Červara odradit će i posljednju probu prije nastupa na Europskom prvensembed/tvu koje će se održati u Austriji, Norveškoj i Švedskoj od 9. do 26. siječnja, piše RTL.

Posljednji igrači koji su se pridružili hrvatskom timu reprezentativci su iz Bundeslige, a Hrvatska je od Nove godine kompletna i spremna za završnu fazu priprema, turnir Croatia kup na kojem uz Hrvatsku sudjeluju Bosna i Hercegovina te Katar.

Utakmice Kauboja gledatelji RTL-a mogu pratiti na glavnom kanalu uživo: Hrvatska - Bosna i Hercegovina, 4. siječnja od 16.45 sati.