CRNOGORCI POŠTENO PRIZNALI PORAZ I NAKLONILI SE HRVATIMA: / 'Lavovi sanjali pola sata, a onda su Kauboji stisnuli gas'

U 2. kolu u subotu Hrvatska igra s Bjelorusijom u 16 sati, a u 18.15 sati se sastaju Srbija i Crna Gora

9.1.2020.
22:32
Luka Stanzl/PIXSELL

Hrvatska rukometna reprezentacija otvorila je EURO 2020 pobjedom u austrijskom Grazu protiv Crne Gore s 27-21 (12-13) u dvoboju 1. kola A skupine.

[FOTO, VIDEO] HRVATSKA - CRNA GORA 27: /

21; Kauboji se probudili u drugom dijelu i pregazili Crnu Goru za pobjedu na startu natjecanja

Hrvatska je u prvom poluvremenu pokazala puno slabosti, pogotovu u obrani, a uporni i grubi Crnogorci ipak su slomljeni početkom drugog dijela i serijom 9-3. Fenomenalno drugo poluvrijeme Hrvatska je dobila s 15-8 i izbrisala sve slabosti pokazane u prvom dijelu protiv reprezentacije koja na velikim natjecanjima ukupno ima samo jedan remi i bez ijedne pobjede.

Nakon utakmice uslijedile su reakcije crnogorskih medija. „Lavovi se borili i sanjali 30 minuta", ističu Vijesti.me. "Kauboji dodali gas za prvi trijumf", navodi portal Analitika., "Lavovi pali u drugom poluvremenu", piše pak portal RTCG.