Omeyer ostaje / 'Air France' otišao u mirovinu, Serdarušić se naslovom oprostio od PSG-a

Peti put u katarskoj eri PSG je osvojio naslov prvaka Francuske, u posljednjoj utakmici u karijeri Daniela Narcissea

1.6.2018.
14:02
Axel Heimken/DPA/PIXSELL

Nesuđeni rukometni i pariški Galacticosi, koji ni u ovoj sezoni nisu osvojili Ligu prvaka, dovršili su posao u francuskom prvenstvu svladavši Chambery 30:26. Pobijedio je i izravni konkurent Montpellier, prošli vikend osvajač Lige prvaka, no nacionalnu titulu su prokockali krug ranije izgubivši od St. Raphaela. Na koncu po 45 bodova na strani dva najbolja kluba, ali s PSG-ovim naslovom zbog boljeg međusobnog omjera.

U posljednjem kolu od rukometa se oprostio Daniel Narcisse, legendarni "Air France". Odlazi i trener Zvonimir Serdarušić, kojeg će zamijeniti dosadašnji trener Vardara Raul Gonzalez. Ostaje zato vratar Thierry Omeyer, koji će unatoč 41 godini na plećima braniti i iduće sezone.

Trener Serdarušić otkrio je kako je razočaran nakon novog posrtaja na Final Fouru Lige prvaka, no francuski naslov četvrti put uzastopce je također vrijedan.

Podsjetimo, PSG je u nedavnom polufinalu Lige prvaka izgubio od Nantesa, koji pak u finalu nije uspio pobijediti Montpellier.