REBIĆ SE OGLASIO NAKON VELIKE PREDSTAVE: / Objavio fotku sa Zlatanom i napisao mu poruku, stigla i urnebesna reakcija poznatog napadača

U trećoj minuti sučevog dodatka dao je gol za pobjedu

20.1.2020.
17:20

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić postigao je svoje prve pogotke u dresu talijanskog velikana Milana i donio mu pobjedu 3-2 (0-1) pred domaćim navijačima protiv Udinesea u utakmici 20. kola talijanske Serie A, odigranoj u nedjelju na San Siru.

[VIDEO] REBIĆ ZAMALO 'UBIO' LEGENDARNOG NOVINARA: /

Tiziano Crudelli skoro dobio infarkt. Pogledajte kako je proživio golove Hrvata

Gosti su poveli u 6. minuti kad je Danas Jens Stryger Larsen iskoristio loše istrčavanje milanskog vratara Gianluigija Donnarumme i pogodio nebranjenu mrežu. Milan je u igru vratio Ante Rebić svojim prvim pogotkom u 48. minuti, a asistirao mu je Conti. Francuz Theo Hernandez donio je vodstvo Milanu u 72. minuti. U 85. minuti Kevin Lasagna je izjednačio na 2-2.

U trećoj minuti sučevog dodatka, u posljednjoj akciji na utakmici, Ante Rebić je primio loptu na 20-ak metara, na rubu kaznenog prostora 'lažnjakom' prevario braniča Udinesea te sa 15-ak metara preciznim udarcem pogodio donji lijevi kut za osmu ovosezonsku pobjedu Milana.

Nakon utakmice Rebić je objavio fotografiju u društvu ZlatanaIbrahimovića.

"Ja sam svoje napravio", poručio mu je Vatreni. U komentarima mu se odmah javio nekadašnji Hajdukov i Dinamov napadač Duje Čop.

"Bit će da ti je rekao bravo", napisao je napadač. Bosanski nogometaš i suigrač RadeKrunić također mu je poslao poruku: '2:0 za tebe brate moj'. Na to je Rebić samo napisao 'laganica'.