modriću 45 minuta / Real nakon jedanaesteraca svladao Milan, junak novi vratar Kiko Casilla

Kako su i Real i Milan ranije pobijedili Inter, ovaj je dvoboj odlučivao o pobjedniku kineskog dijela ICC-a, a na kraju je junak postao pričuvni vratar Reala Kiko Casilla

30.7.2015.
16:20
AP

Nogometaši madridskog Reala u posljednjem su susretu kineskog dijela International Champions Cupa boljim izvođenjem 11-eraca u Šangaju svladali Milan sa 10-9, a u 90 minuta dvoboja nije bilo pogodaka.

Kako su i Real i Milan ranije pobijedili Inter, ovaj je dvoboj odlučivao o pobjedniku kineskog dijela ICC-a, a na kraju je junak postao pričuvni vratar Reala Kiko Casilla, koji je u 11. seriji prvo postigao pogodak, a potom i obranio udarac 16-godišnjeg Milanova vratara Gianluigija Donnarumme.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je prvo poluvrijeme za Real.