REAL JE POKVARIO VELIKI JUBILEJ LUKE MODRIĆA U MADRIDU: / Kraljevi su izgubili utakmicu koja je bila jako posebna za 'hrvatskog maestra'

Real nakon ovog poraza zaostaje sedam bodova za prvoplasiranim Atletico Madridom

31.1.2021.
11:33

Nogometaši Levantea u subotu su priredili iznenađenje pobijedivši na gostovanju kod Real Madrida s 2-1 (1-1). "Kraljevski klub" je bio u oslabljenom sastavu i bez Zinedinea Zidanea na klupi, a već od 9. minute je igrao i s igračem manje, jer je isključen Militao. No, domaći su unatoč brojčanom manjku poveli u 13. minuti pogotkom Asensia. Levante je u 32. minuti došao do izjednačenja preko Moralesa.

NOVI PRVOKLASNI DEBAKL REAL MADRIDA: /

Modrić i društvo doživjeli težak poraz od autsajdera; Zidane na rubu otkaza

U drugom poluvremenu gosti su u 64. minuti propustili najstrožu kaznu, kad je Courtois obranio udarac Rogeru. No, najbolji strijelac Levantea je u 78. minuti ispravio svoju pogrešku i postigao pobjednički pogodak na stadionu Alfredo di Stefano.

Veliki jubilej

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real protiv Levantea.

Modrić tijekom utakmice s Levanteom

Modrić je u utakmici protiv Levantea imao veliki jubilej u dresu Kraljevskog kluba. To mu je, naime, bila 250. utakmica u španjolskom prvenstvu, La Ligi.

Luka Modrić i Karim benzema u raspravi sa sucem

Vodeća ekipa La Lige Atletico Madrid ima 47 bodova, a drugi je Real Madrid s 40 bodova. Levante je s 26 bodova skočio na deveto mjesto.