privremeni lideri / PSG pobjedom nad Toulouseom preuzeo vrh ljestvice

21.2.2015.
20:06
AP Images

U 26. kolu nogometnog prvenstva Francuske Paris Saint-Germain je u subotu na domaćem terenu pobijedio Toulouse sa 3-1, te je preuzeo prvo mjesto na tablici, ima bod više od Lyona koji u nedjelju dočekuje Nantes.

Za PSG dvostruki strijelac bio je Adrien Rabiot, a jedan pogodak dodao je Thiago Silva.

Dan ranije Monaco, za kojeg brani vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić, kao gost svladao je Nicu sa 1-0. Iako je Monaco čitavo drugo poluvrijeme bio sa igračem manje, stigao je do pobjedničkog gola preko Bernarda Silve u 85. minuti