DIVLJAČKI NAPAD / Pretukao suca zbog crvenog kartona

U derbiju zadnjeg kola 1. županijske lige u kojem su igrali Lukač 05 i Virovitica došlo je do prekida u 78. minuti susreta zbog divljačkog napada na suca.

29.11.2011.
14:57

Tomislav Škvarić ime je nogometaša koji nastupa za klub Lukač 05, koji je u derbiju 1. županijske lige dočekao Viroviticu. Domaćini iz Lukača vodili su 1:0, a u 78. minuti Škvarić je tražio najstrožu kaznu na što je sudac samo odmahnuo rukom.

Ipak, tu nije bio kraj jer se Škvarić počeo svađati s igračem koji je sudjelovao u dvoboju nakon čega ga je glavni djelitelj pravde odlučio isključiti. Nogometaš je zatim divljački napao suca koji je na kraju dobio potres mozga i brojne masnice te je završio na šivanju.

Što je najgore, Škvariću je pomogao i jedan gledatelj, ali je suca od daljnjih napada uspio spasiti domaći golman. Nasilnom nogometašu sada prijeti doživotna suspenzija.