PORTUGALAC SPASIO PRVAKE: / Juventus visio sve do završnice, a onda se ukazao Ronaldo

Jedan od najboljih igrača današnji dao je treći prvenstveni gol.

23.9.2018.
22:30

U posljednjem susretu petog kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Frosinone 2-0 upisavši i petu pobjedu ove sezone.

Mandži 85 minuta

Aktualni talijanski prvak dugo se mučio protiv 'fenjeraša' Serie A koji je u prva četiri kola osvojio samo jedan bod uz razliku pogodaka 0-10. Juve je dominirao, ali nikako nije uspijevao probiti domaći bunker. Sve do 81. minute kada je Cristiano Ronaldo zabio svoj treći pogodak ove sezone.

Pobjedu gostiju potvrdio je Filippo Bernardesci golom u trećoj minuti nadoknade. Mario Mandžukić je za Juve igrao do 85. minute, dok je Stipe Perica odradio cijeli susret u domaćim redovima.

REZULTATI

Frosinone - Juventus 0-2 (Ronaldo 81, Bernardeschi 90+3) Milan - Atalanta 2-2 (Higuain 2, Bonaventura 61 / Gomez 54, Rigoni 90+1) Torino - Napoli 1-3 (Belotti 51-11m / Insigne 4, 59, Verdi 20) Bologna - Roma 2-0 (Mattiello 36, Santander 59) Chievo - Udinese 0-2 (De Paul 76, Lasagna 90) Lazio - Genoa 4-1 (Caicedo 7, Immobile 23, 89, Milinković-Savić 53)

U petak: Sassuolo - Empoli 3-1 (Boateng 13, Ferrari 57, Di Francesco 85 / Caputo 1)

U subotu: Sampdoria - Inter 0-1 (BROZOVIĆ 90+4) Fiorentina - SPAL 3-0 (PJACA 18, Milenković 28, Chiesa 56)