KAPETAN ZABIO KAPETANSKI / Pogledajte prekrasnu golčinu Darija Srne

Šahtar i Borussia Dortmund su u Donjecku odigrali sjajan susret visokog ritma s nizom prilika na obe strane. Završilo je 2:2, a potez utakmice izveo je kapetan hrvatske reprezentacije.

14.2.2013.
9:40
AP

U 31. minuti kapetan Šahtara Darijo Srna namjestio je loptu na 25 metara od suparničkih vrata i prekrasnim udarcem pogodio mrežu Borussije.

Douglas Costa je sjajno primio dugu loptu preko cijelog terena, a potom je iz voleja poslao u mrežu. Ipak, tri minute prije kraja Hummels je nakon ubačaja iz kornera izjednačio za 2:2.

Vodstvo ukrajinske momčadi do vodstva potrajalo je deset minuta, a onda je RobertLewandowski iskoristio pogrešku domaće obrane i sa šest-sedam metara lako svladao Pjatova.

Šahtar je u 68. minuti stigao do novog vodstva preko DouglasaCoste, da bi tri minute prije kraja Hummels nakon ubačaja iz kornera izjednačio za 2:2.