JAKO LOŠ DAN / Pogledajte kako je Lovren ispao tragičar derbija

U derbiju sedmog kola francuskog nogometnog prvenstva Bordeaux je na Gerlandu pobijedio Lyon 2:0, a tragičar utakmice bio je hrvatski reprezentativac Dejan Lovren koji je skrivio oba gola.

1.10.2012.
7:48
PIXSELL

Dejan Lovren je prvo zatresao vlastitu mrežu u 67. minuti nakon što je skrenuo udarac Benoita Trémoulinasa, a potom je u 83. minuti načinio pogrešku koju je iskoristio Cheick Diabate za vodstvo 2:0. Bio je to prvi poraz Lyona, dok je Bordeaux i dalje bez poraza.

U ranije odigranom susretu Marseille je nakon šest uzastopnih pobjeda upisao prvi poraz sezone, na gostovanju kod Valencienensa izgubio je 1:4.

Strijelci za domaćine bili su Gael Danic (16), Anthony Le Tallec (34, 63) i Foued Kadir (39), dok je Jordan Ayewu u drugoj minuti sudačke nadoknade ublažio poraz OM-a.

Usprkos porazu, OM je zadržao prvo mjesto na ljestvici sa 18 bodova, tri boda više od PSG-a, dok je Lyon treći sa 14 bodova. Bordeaux se pobjedom probio na peto mjesto sa 13 bodova.