šesto kolo premierlige / Pobjede Unitede i Spursa, Lovren remi Redsa odgledao s klupe

Liverpool je još jednom razočarao odigravši na Anfieldu 1-1 protiv Norwich Cityja, a Dejan Lovren je meč odgledao s klupe za pričuve

20.9.2015.
19:52
AP Images

U susretu šestog kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na gostovanju pobijedio Southampton 3-2 i probio se na drugo mjesto ljestvice.

Southampton je poveo u 13. minuti golom Pellea, no 'Crveni vragovi' su okrenuli rezultat postigavši tri gola. Dva je zabio Anthony Martial (34, 50), a jednog Juan Mata (68). Pelle je u 86. minuti svojim drugim golom vratio susret u neizvjesnost, no domaćin u preostalim minutama nije uspio izjednačiti.

Liverpool je još jednom razočarao odigravši na Anfieldu 1-1 protiv Norwich Cityja. 'Reds' su poveli golom Daniela Ingsa (48), a izjednačio je Russell Martin (61). Dejan Lovren je utakmicu pratio s domaće klupe za pričuve.

U trećem nedjeljnom ogledu Tottenham je pobijedio Crystal Palace 1-0 golom Heunga-Mina Sona u 68. minuti.

Na ljestvici vodi Manchester City sa 15 bodova, United je na drugom mjestu sa 13 bodova, a West Ham našeg Slavena Bilića je treći sa 12 bodova.