PERIŠIĆ I BROZOVIĆ, NE LJUTITE SE: / Evo zašto je sudac toliko produljio derbi na San Siru

Inter i Milan odigrali su jedan od najuzbudljivijih derbija u povijesti međusobnih obračuna, Inter je prosuo vodstvo 2:0, a "rossoneri" stigli do izjednačenja u 97. minuti.

15.4.2017.
15:22

Ljutili su se interovci zbog produljene sudačke nadoknade. Sudac Daniele Orsato pokazao je kako će se utakmica igrati još pet minuta, na kraju se igrala još sedam, sasvim dovoljno za Zapata zabije za konačnih 2:2 u 96. minuti i 39. sekundi utakmice.

Kakva ludnica na San Siru, Milan izjednačio u 97. minuti i šokirao Inter!

Orsato je opravdano produljio utakmicu, jer je u sudačkoj nadoknadi Locatelli oštro startao na Nagatoma u 95. minuti, a prije toga, u 91.,trener Intera Stefano Pioli napravio još jednu izmjenu kad je uveo Biabianyja.

Osim toga, sudac je pokazao tri kartona na utakmici, Handanović je odugovlačio s vremenom, bilo je ukupno šest izmjena, zbog čega je Orsato toliko produljio utakmicu.

"Nismo zaslužili izgubiti, a Orsato je donio dobru odluku, igrači Intera cijelo su vrijeme otezali s igrom", kazao je nakon utakmice Vincenzo Montella.

Čudesno Milanovo izjednačenje vrijedi pogledati još jednom...

Od hrvatskih igrača, Ivan Perišić bio je asistent za drugi gol Intera, onaj Icardijev i igrao je do 67. minute. Marcelo Brozović ostao je na klupi, dok Mario Pašalić kod Milana nije imao pravo nastupa zbog žutih kartona.