Partizan deklasirao Borču za +8 (FOTO) (VIDEO)

Crno - beli su ubedljivo savladali BSK rezultatom 0:4

6.3.2013.
15:04

Fudbaleri Partizana pobedili su BSK Borču rezultatom 0:4 u odloženoj utakmici 16. kola Jelen Superlige.

Šampion Srbije je nakon ove pobede povećao prednost na tabeli u odnosu na drugoplasiranu crvenz zvezdu na osam bodova. Strelci za crno - bele bili su Kojić 8, 63, Mitrović 35, i Brašanac u 75. minutu.

U 25. minutu trener Partizana morao je da izvršio prinudnu iznemu pošto se napadač "parnog valjka" Marko Šćepović požalio na povredu zadnje lože.

Partizan: Stojković - Pauljević, Pajović, Ivanov, Stanković (Lazevski 43') - S. Marković, Brašanac, Ilić, Luka - Šćepović (Mitrović 28'), Kojić (Babić 69')

U sledećem, 18. kolu Partizan u derbiju vikenda gostuje Jagodini, dok BSK očekuje još jedan težak meč, u Borču stiže trećeplasirana Vojvodina. Mečevi će se igrati u subotu, 9. marta.