ZRINKA LJUTIĆ NIJE ZAVRŠILA NI SLALOM: / Nakon prve vožnje bila je 11., a onda ponovo nije stigla do cilja

10.3.2021.
13:30

Talentirana hrvatska skijašica, 16-godišnja Zrinka Ljutić ostala je bez plasmana u slalomu na Svjetskom juniorskom prvenstvu u bugarskom skijalištu Bansko.

Ljutić je nakon prve vožnje zauzimala 11. mjesto, ali sa samo 64 stotinke zaostatka za vodećom Šveđankom Sarom Rask pa je bila u igri za osvajanje odličja.

No, kao i u utorak u veleslalomu, tako i u srijedu u slalomu Ljutić nije stigla do cilja druge vožnje.

Zlato je osvojila Talijanka Sophie Mathiou sa 20 stotinki ispred srebrne Šveđanke Moe Bostroem Mussener, odnosno 21 stotinkom ispred brončane Amerikanke AJ Hurt.