Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
KOLUMBIJAC NEMA TEŽE OZLJEDE: /

Teško je pao jučer u prvoj etapi slavne utrke

'Lopez je zadobio ogrebotine i imao je duboku ranu na ilijačnoj arteriji, koja je sanirana'

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Kolumbijski biciklist Miguel Angel Lopez (26), koji je teško pao u subotnjoj prvoj etapi utrke Giro d'Italia, nije zadobio teže ozljede, objavili su iz njegove momčadi Astana.

'Pregled je pokazao da nema lomova'

"Pregled je pokazao da nema lomova. Lopez je zadobio ogrebotine i imao je duboku ranu na ilijačnoj arteriji, koja je sanirana. Sada se vraća doma, te ćemo pratiti njegov oporavak", izjavio je Aleksander Vinokurov, sportski direktor Astane.

U prvoj etapi, pojedinačnom kronometru dugačkom 15 kilometara, slavio je Talijan Filippo Ganna (INEOS Grenadiers), dok je Lopez na devetom kilometru etape prilikom pada udario u zaštitnu ogradu i morao je odustati od daljnjeg nastupa.

Na Tour de Franceu Miguel Angel završio na šestom mjestu

Na nedavno završenom Tour de Franceu Miguel Angel Lopez završio je na šestom mjestu u ukupnom poretku, a na Giru je trebao biti pomoćnik momčadskim kapetanima Dancu Jakobu Fuglsangu i Rusu Aleksandru Vlasovu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike