Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
MORA NA OPERACIJU /

Olić ozlijedio koljeno, pauzira pola godine

Ozlijedio se na nedjeljnom treningu, a prema prvim prognozama, s terena će izbivati najmanje šest mjeseci.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije i njemačkog prvaka Bayerna Ivica Olić pauzirat će najmanje šest mjeseci zbog teške ozljede koljena.

Oliću je stradao menisk i kolateralni ligament zbog čega mora na operaciju koju će obaviti u Sjedinjenim Američkim Državama.

"Užasno sam razočaran. Imao sam velike planove i nadao sam se kako ću ponoviti lanjsku sezonu, a sada moram na operaciju," kazao je Olić koji je prošle sezone zabio 19 golova.

Inače, početkom listopada tijekom kvalifikacijske utakmice Izraela i Hrvatske Olić je slomio nos zbog čega je pauzirao dva tjedna. Tek što se vratio na travnjak mora na novu pauzu. ovoga puta višemjesečnu.

Olić će sigurno propustiti utakmicu protiv Malte, a upitno je hoće li biti spreman za utakmicu protiv Gruzije, koja je na rasporedu 26. ožujka.

Njegova ozljeda veliki je hendikep za hrvatsku reprezentaciju, ali još veći za europskog doprvaka Bayerna. Bavarci su trenutačno i bez Arjena Robbena, Francka Riberyja, Miroslava Klosea, Diega Contenta i Marka van Bommela.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike