OPET ZABIO / Olić opet strijelac u pobjedi Bayerna

Ivica Olić postigao je peti zgoditak u pobjedi protiv Herthe 5-2. Danijel Pranjić odigrao je cijeli susret za bavarsku momčad.

19.12.2009.
17:25

BERLIN - Hrvatski reprezentativac Ivica Olić postigao je zgoditak za Bayern, koji je u zadnjoj utakmici Njemačke lige prije zimske stanke kod kuće slavio protiv Herthe s čak 5:2.

Olić je postigao peti zgoditak za Bayern u 77. minuti, a tri minute kasnije ga je zamijenio Klose, dok je Danijel Pranjić odigrao cijeli susret za Bavarce.

Bayern sada zaostaje svega dva boda za vodećim Bayer Leverkusenom , kojin je naslov jesenskog prvaka zaradio domaćom pobjedom nad Borussijom Moenchengladbach.

Gosti su čak vodili s 2:1, ali su Eren Derdiyok i Kroos ipak donijeli trijumf lideru.

Borussia Dortmund je kod kuće svladala Freiburg s 1:0 i sada je četvrta, dok prvak VfL Wolfsburg igrao 2:2 kod Eintrachta u Frankfurtu. Hanover je kod kuće poražen od Bochuma s 3:2, iako su domaćini vodili sa 2:0.