TEŠKI DANI ZA INTER I MILAN / Oba milanska velikana upisala nove poraze

Nogometaši Intera i Milana upisali su nove poraze u svojim utakmicama četvrtog kola Serie A protiv Siene i Udinesea.

23.9.2012.
17:16
AP Images

Talijanski nogometni velikani Inter i Milan doživjeli su poraze u susretima četvrtog kola Serie A. Inter je na San Siru izgubio od Siene 0:2, dok je Milan poražen na gostovanju kod Udinesea 1:2.

Golove za prvu pobjedu Sienu ove sezone postigli su Simone Vergassola (73) i FrancescoValiani (90). U redovima Intera posljednjih pet minuta dobio je bivši napadač Hajduka MarkoLivaja.

Milan je na stadionu Friuli osim bodova ostao i bez dvojice isključenih igrača - u 66. minuti je isključen ChristianZapata, a u 82. Kevin-Prince Boateng. Golove za domaćine zabili su Mathias Ranégie (40) i AntonioDi Natale (68-11m), a za Milan je strijelac bio StephanElShaarawy (54).