veliki kiks / Zvižduci se prolomili Emiratesom: I Arsenal ostao bez Lige prvaka!

Samo bod osvojen protiv Brightona ostavio je Arsenal u nemogućoj situaciji

5.5.2019.
19:26
AP Images

Nakon Manchester Uniteda kolo prije kraja bez Lige prvaka kroz Premiership ostao je i Arsenal. Zapravo, ne i matematički, ali šanse da u posljednjih 90 minuta četvrtoplasirani Tottenham izgubi od Evertona kod kuće, a Arsenal u gostima dobije Burnley s oko 7-8 golova razlike, procijenite kakve su... Dakle, sve je sada na Europskoj ligi.

S Emiratesa je bod odnio Brighton i tako završio Arsenalovu domaću prvenstvenu, a sve su rekli i zvižduci koji su "probili zvučni zid" nakon posljednjeg sučevog zvižduka.

A sve je za domaće krenulo tako dobro jer je već u devetoj minuti Aubameyang realizirao kazneni udarac, no umjesto da Topnici povećaju razliku, gosti su izjednačili, također, s bijele točke nakon pola sata igre (Murray).

Tada je krenula jurnjava, pucali su i pucali arsenalovci, ali ostavljali i puno prostora protivnicima čije je prilike branio Leno i održavao nadu svojim suigračima u pobjedu, ali ništa se od toga nije dogodilo.