ZVIJEZDA CITYJA PODIVLJALA NAKON UTAKMICE: / Njegova eksplicitna riječ i ljutita gesta na stadionu odjeknule Engleskom

Brazilac novinarima poručio samo dvije jasne riječi

18.4.2019.
8:08

Fernandinho, veznjak Cityja, sinoć je nakon uzvratne utakmice četvrtfinala lige prvaka između Cityja i Tottenhama na Etihadu (4-3 za City, prolaz Spursa), bio je utučen, a na pitanje da prokomentira utakmicu odgovorio je kratko: Je*em ti VAR. Nakon toga je lupio vratima i napustio stadion, javljaju britanski mediji ističući kako je Brazilac dao objašnjenje u obliku "eksplicitne riječi"...

SUDAČKI EKSPERT SVE OBJASNIO: /

Stigla konačna presuda o situaciji o kojoj bruji čitav nogometni svijet

Tabloid Daily Star javlja:

" VAR tehnologija se u Ligi prvaka koristi prvi put ove sezone nakon što je stupila na snagu od početka faze nokauta. I to će biti uvedeno od sljedeće sezone u Premier ligi nakon što je već instaliran u drugim ligama diljem Europe. Govoreći nakon poraza Spursa, brazilski veznjak Fernandinho, koji je u drugom poluvremenu nastupio kao zamjena, bio je bez raspoloženja da išta govori.

Na pitanje novinara za koju riječ u miks zoni u Etihadu, 33-godišnjak je jednostavno odgovorio objašnjenjem:

"J*beš VAR".

Redsi na barcelonu, Tottenham protiv Ajaxovih klinaca

Nogometaši Liverpoola i Tottenhama polufinalisti su Lige prvaka nakon uzvratnih utakmica četvrtinala u srijedu. Liverpool je u gostima kod Porta pobijedio s 4-1 i s ukupnih 6-1 prošao dalje, dok je u Manchesteru City slavio protiv Totenhama s 4-3, ali im to nije bilo dovoljno jer je Tottenham u prvoj utakmici u Londonu slavio s 1-0.

U utakmici punoj preokreta u Manchesteru strijelci su za City bili Raheem Sterling (4, 21), Bernardo Silva (11) i Sergio Aguero (59), a za Tottenham su zabili Son Heung Min (7, 10) i Fernando Llorente (73).