ŽUTI I BIH U BORBU ZA EURO KRENULI POBJEDOM: / Španjolci teškom mukom slomili Norvežane, Talijani rutinski do trijumfa

Furija se dugo mučila, ali onda se ukazao Sergio Ramos i riješio stvar

23.3.2019.
22:44

U najzanimljivijoj utakmici subotnjih kvalifikacija za SP Španjolska je kod kuće pobijedila Norvešku, a pobjede su ubilježili Talijani, Grci i BIH. Španjolci su teškom mukom slavili u Valenciji protiv Norvežana s 2-1. Već u 16. minuti Rodrigo je doveo "furiju" u vodstvo, a u 65. minuti Norvežani su izjednačili iz penala. U 71. minuti Ramos je s "bijele točke" dao gol za konačnih 2-1.

Talijani talijanski

U skupini J Talijani su započeli kvalifikacije domaćom pobjedom nad Finskom (2-0) pogocima Barelle i Keana. BiH je u Zenici slavila protiv Armenije s 2-1 pogocima Krunića i Miloševića, a Grčka je s 2-0 u gostima bila bolja od Lihtenštajna.

Ranije danas u susretu D skupine kvalifikacija za EURO 2020 u Tbilisiju su nogometaši Švicarske pobijedili Gruziju s 2-0. Prve bodove Švicarcima donijeli su golovi Zubera (57) i Zakarije (80), mada je Gruzija bila bolja u prvom dijelu. Za Švicarce je do 61. minute igrao "dinamovac" Mario Gavranović.