ZAUSTAVLJEN NIZ NEPOBJEDIVOSTI EINTRACHTA: / Rebić i društvo ovo nisu doživjeli već mjesecima

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić osjetio je gorčinu poraza

2.12.2018.
21:01

U ogledu 13. kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg je na gostovanju pobijedio Eintracht sa 2-1, prekinuvši pritom niz nepobjedivosti frankfurtske momčadi na brojci sedam. Luka Jović ponovno je bio strijelac za Eintracht, što mu je deseti gol sezone, no on je stigao tek u 87. minuti čime je i postavljen konačan rezultat. Gosti su, naime, poveli 2-0 golovima Admira Mehmedija iz 31. i Daniela Ginczeka iz 68. minute.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za cijeli susret Eintracht koji je pretrpio prvi domaći poraz nakon tri mjeseca. Josip Brekalo nije nastupio za gostujuću momčad.

Poraz Borussije (M)

U drugom nedjeljnom susretu RB Leipzig je pobijedio Borussiju Mönchengladbach sa 2-0. Dvostruki je strijelac bio Timo Werner, a oba je gola zabio u prvom poluvremenu.

Na ljestvici vodi Borussija Dortmund ispred imenjaka iz Mönchengladbacha.