EUFORIJA /
Barbarez na sedmom nebu: 'Došli smo kao totalni autsajderi, želimo napraviti nešto veliko'
Dinamovi navijači dominirali su svih 90 minuta
Iako ih je bilo preko 20 tisuća navijači Atalante nisu se pretjerano čuli tijekom utakmice s Dinamom što neobično za njih. Kako otkrivaju talijanski medij postoji i dobar razlog tomu.
Naime, zbog odluke o zabrani dolaska na utakmice koja je pogodila neke navijače nakon utakmice s Fiorentinom u Firenci ovog rujna odlučili su bojkotirati prvih 45 minuta i ne navijati.
Na milanskom San Siru nogometaši Dinama su, inače, izgubili sa 0-2 (0-1). Pogotke za Atalantu postigli su Kolumbijac Luis Muriel (27-pen) i Argentinac Alejandro Gomez (47).
U Milanu su Modri, unatoč podršci pet tisuća svojih navijača, pružili najlošiju ovosezonsku partiju u Ligi prvaka.