POTEZ ZA NOTEZ /

Zaboravljeni Vatreni pokazao da još ima dinamita u sebi: Pogledajte majstoriju koju je izveo prije samog gola

Marko Pjaca postigao sjajan gol za pobjedu Torina

18.9.2021.
7:56

Nogometaši Torina sinoć su na gostovanju pobijedili Sassuolo 1:0 u četvrtom kolu Serie A.

Zaboravljeni Vatreni Marko Pjaca zabio je pobjednički gol za momčad Ivana Jurića u 83. minuti. Pjaca je ušao šest minuta ranije umjesto aktualnog hrvatskog reprezentativca Josipa Brekala.

ZABORAVLJENI VATRENI PRESUDIO /

Pjaca ušao umjesto Brekala i sjajnim golom donio pobjedu Jurićevom Torinu

Tako to rade znalci

Pjaca je primio loptu sjajno, tako mekano prsima na lijevoj strani u petercu, potom se ekspresno okrenuo i majstorski pogodio desnom nogom u suprotni kut domaćeg vratara Andree Consiglija. OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Za spomenuti kako se i Brekalo u svom debiju za Torino, u koji je nedavno stigao na posudbu iz Wolfsburga, istaknuo.

U 28. minuti Brekalo pogodio vratnicu

On je u 28. minuti lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio vratnicu, dok je u 71. minuti odlično proigrao Lukića, ali srpski igrač je obilazeći vratara otišao previše ukoso i promašio prazna vrata.

Torino je drugom pobjedom zaredom skočio na osmo mjesto sa šest bodova, dva više od 10. Sassuola.

Na vrhu su Roma, Milan i Napoli s maksimalnih devet bodova.