ZABORAVLJENI VATRENI PRESUDIO / Pjaca ušao umjesto Brekala i sjajnim golom donio pobjedu Jurićevom Torinu

Torino je nakon ove pobjede skočio na osmo mjesto na tablici Serie A

17.9.2021.
22:46

Hrvatski napadač Marko Pajaca bio je strijelac jedinog pogotka na utakmici kojim je Torino, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, kao gost svladao Sassuolo sa 1-0 (0-0) u prvom susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

MAJSTORIJA I POL /

Zaboravljeni Vatreni zabio prekrasan gol, bolji početak karijere u novom klubu nije mogao zaželjeti

Pjaca, koji je u 77. minuti zamijenio drugog hrvatskog igrača Josipa Brekala, svojoj novoj je momčadi osigurao tri boda preciznim udarcem sa 10-ak metara iskosa s lijeve strane u 83. minuti.

Brekalo u debiju pogodio vratnicu

I Brekalo se u svom debiju za Torino, u koji je nedavno stigao na posudbu iz Wolfsburga, istaknuo. On je u 28. minuti lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio vratnicu, dok je u 71. minuti odlično proigrao Lukića, ali srpski igrač je obilazeći vratara otišao previše ukoso i promašio prazna vrata.

Torino je drugom pobjedom zaredom skočio na osmo mjesto sa šest bodova, dva više od 10. Sassuola.

Na vrhu su Roma, Milan i Napoli s maksimalnih devet bodova.