WOLVERHAMPTON IZNENADIO CITY: / Građani primili neregularan gol; rekordna posjećenost Molineuxa

Boly je igrao rukom, ali sudac Martin Atkinson to nije vidio

25.8.2018.
15:45

Wolverhampton Wanderersi iznenadili su u subotu u 3. kolu Premier lige branitelja naslova Manchester City, odigravši 1-1.

Domaći Wanderersi poveli su u 57. minuti nakon kornera, a strijelac je bio branič Willy Boly. No, Boly je tom prigodom igrao rukom, ali sudac Martin Atkinson to nije vidio i priznao je pogodak.

Manchester City je izjednačio u 69. minuti, također nakon prekida, a glavom je mrežu zatresao stoper Aymeric Laporte. Inače, Molineux, dom Wolverhampton Wanderersa, oborio je rekord u posjećenosti stadiona. Naime, utakmici je prisustvovalo 31,310 ljudi, što je najveća posjeta još od 1981. godine.

Subota: Arsenal - West Ham Bournemouth - Everton Huddersfield - Cardiff Southampton - Leicester Liverpool - Brighton and Hove Albion

Nedjelja: Watford - Crystal Palace Fulham - Burnley Newcastle - Chelsea

Ponedjeljak: Manchester United - Tottenham