WOLFSBURG NIJE USPIO SRUŠITI JEDVAJEV AUGSBURG: / Niko Kovač i Bayern ostali na čelu Bundeslige

Klub Josipa Brekala imao je priliku s petog mjesta doći na vrh tablice

27.10.2019.
18:05

Nogometaši Wolfsburga propustili su priliku preuzeti vodstvo na ljestvici Bundeslige nakon što su u susretu devetog kola kod kuće odigrali 0-0 protiv Augsburga.

Wolfsburg bi pobjedom skočio s petog na prvo mjesto Bundeslige, no osvojivši samo jedan bod probio se na treću poziciju.

VAR presudio

Bila je to utakmica s mnogo prilika na obje strane, ali se napadači nisu proslavili. Domaćin je u 85. minuti uspio zabiti pogodaka, a strijelac je bio Joao Victor, no sudac Tobias Stieler je poništio pogodak nakon pregleda VAR-om.

Nastup Vatrenih

Za Wolfsburg je do 71. minute igrao Josip Brekalo, dok je Tin Jedvaj igrao cijeli susret za goste.

Na ljestvici vodi Bayern sa 18 bodova, Freiburg i Wolfsburg imaju po 17 bodova, dok dvije Borussije imaju po 16 bodova.

Zadnja dva mjesta koja vode u niži rang drže Augsburg sa sedam i Paderborn sa čestiri boda.