WEST HAM RAZBIO OČAJNI UNITED: / Jose Mourinho nije mogao vjerovati čemu svjedoči u Londonu

Od 18.30 na Stamford Bridgeu igraju Chelsea i Liverpool

29.9.2018.
15:34

Nogometaši West Hama pobijedili su na Olimpijskom stadionu u Londonu Manchester United sa 3-1 (2-0) u prvoj utakmici 7. kola engleskog prvenstva.

KLOPP DONOSI ČUDNU ODLUKU, A IMA I OBJAŠNJENJE: Znači li ovo da ne vjeruje Dejanu Lovrenu?

Za drugu prvenstvenu pobjedu u posljednja tri nastupa 'čekićara' strijelci su bili Anderson u 5. minuti, Lindelof koji je pogodio vlastitu mrežu u 43. minuti te Arnautović koji je pogotkom u 74. minuti zaustavio mogući preokret, nakon što je Rashford u 71. minuti smanjio zaostatak gostiju na samo jedan pogodak.

U subotu je na rasporedu još sedam utakmica, a svakako najzanimljivija bit će odigrana na Stamford Bridgeu, gdje će Chelsea ugostiti Liverpool od 18.30 sati.

Engleska - 7. kolo West Ham - Man. United 3-1 (Anderson 5, Lindelof 43-ag, Arnautović 74 / Rashford 71)

Preostali parovi: Arsenal - Watford (sub, 16.00) Everton - Fulham (sub, 16.00) Huddersfield - Tottenham (sub, 16.00) Man. City - Brighton (sub, 16.00) Newcastle - Leicester (sub, 16.00) Wolverhampton - Southampton (sub, 16.00) Chelsea - Liverpool (sub, 18.30) Cardiff - Burnley (ned, 17.00) Bournemouth - C. Palace (pon, 21.00)