WATFORD ZABIO U 92. MINUTI ZA TRI BODA PROTIV ARSENALA: / Topnici pali u posljednjih 20 minuta

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 8. kola Premier lige Arsenal je u gostima kod Watforda izgubio sa 1-2, a pobjednički gol zabio je Tom Cleverley u sudačkoj nadoknadi (90+2).

14.10.2017.
20:59

Arsenal je na poluvremenu imao prednost nakon pogotka Pera Mertesackera, ali je 20 minuta prije kraja izjednačio Troy Deeney iz jedanaesterca. Pobjednički gol zabio je Tom Cleverley u sudačkoj nadoknadi.

REMI U NAJVEĆEM ENGLESKOM DERBIJU: Pogledajte kako je napadač od 85 milijuna eura promašio čisti zicer

BILIĆEV WEST HAM OSTAO BEZ BODOVA U ZAVRŠNICI SUSRETA: Manchester City pregazio Stoke

Ovom pobjedom Watford je preskočio Arsenal i skočio na četvrto mjesto s dva boda više od Wengerove momčadi.