'VRTULJAK' COUTINHO: Evo kako je zvijezda Liverpoola posramila braniča Arsenala

Arsenal i Liverpool odigrali su sjajnu utakmicu iako je ovaj posljednji susret 3. kola završio bez golova 0:0. Dvoboj je obilovao sjajnim potezima, a jedan potez posebno se istaknuo, onaj Coutinha.

25.8.2015.
10:59
Screenshot: Vine

Navijači na Emiratesu mogli su svjedočiti odličnoj utakmici. Momčad Brendana Rodgersa je u prvom poluvremenu bila znatno bolja, o čemu svjedoči i čak 11 upućenih udaraca prema vratima domaćih, od čega pet unutar okvira.

LUDNICA U LONDONU: /

Briljantni golmani i tri vratnice obilježili engleski derbi

Bellerinu se još vrti

Drugo je poluvrijeme ipak donijelo buđenje Arsenala koji je stvorio niz prilika, ali nijedna lopta nije završila u mreži.

Posebno će se pamtiti potez Coutinha u prvom poluvremenu koji je na svom "vrtuljku" malo provozao Héctor Bellerínu, da bi nakon toga sjajnim udarcem pogodio stativu.Uf, kakav bi to pogodak bio da je lopta ušla u mrežu.

Igraču Arsenala malo se nakon toga bilo "zavrtjelo", a kako ga je izvozao možete pogledati u videu...