VLAŠIĆ ZABIO U VELIKOM MOSKOVSKOM DERBIJU: / Vatreni dao 11. gol ove sezone, njegov CSKA izgubio od Ćorlukinog Lokomotiva

Kristijan Bistrović je ušao u 92. minuti, dok je Vedran Ćorluka igrao svih 90 minuta za Lokomotiv

16.7.2020.
21:50
Profimedia, Alexey Filippov / Sputnik

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić postigao je gol u porazu svog CSKA u gradskom derbiju Ruske lige protiv Lokomotive Moskva (1-2).

VLAŠIĆ ASISTIRAO I ZABIO, CSKA STIGAO NA POZCIJU KOJA VODI U LIGU PRVAKA: /

Vatreni briljirao u visokoj pobjedi nad fenjerašem

Mirančuk je iz penala u 33. donio vodstvo Lokomotivu, a Vlašić je izjednačio u 71. minuti, svojim 11. prvenstvenim pogotkom ove sezone. U sudačkoj nadoknadi Mirančuk je ponovno pogodio iz penala za pobjedu domaćina, koji je potvrdio drugo mjesto s 54 boda, dok je CSKA uoči zadnjega kola ostao četvrti s 47 bodova.

MOSCOW, RUSSIA - JUNE 30, 2020: CSKA Moscow's Nikola Vlasic and Arnor Sigurdsson (L-R) celebrate a goal in a 2019/2020 Russian Premier League Round 25 football match between CSKA Moscow and Spartak Moscow at VEB Arena (CSKA Arena). Russia's Federal Service for the Oversight of Consumer Protection and Welfare (Rospotrebnadzor) has allowed Russian Premier League matches to continue starting from 21 June, on condition that fans fill not more than 10% of a sports venue's capacity and social distancing requirements are observed. CSKA Moscow won 2 – 0. Denis Tyrin/TASS,Image: 537710886, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Vlašić je odigrao cijelu utakmicu, KristijanBistrović je ušao u 92. minuti, dok je VedranĆorluka igrao svih 90 minuta za Lokomotiv.