IMALI SU IH / Vlašić i Torino na nevjerojatan način ispustili sva tri boda: Roma im je zabila uz nerealnu dozu sreće

Torino i Roma su remizirali rezultatom 1:1

13.11.2022.
17:53

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi Ivan Jurić, je u sudačkoj nadoknadi ispustio pobjedu protiv Rome odigravši 1-1.

SJAJNA IGRA /

Osijek na krilima fantastičnog Belje slavio protiv Šibenika na Šubićevcu i produžio nevjerojatan niz pobjeda

Gosti su poveli u 55. minuti golom Karola Linettyja. Wilfried Singo je uputio centaršut, a Linetty poslao loptu glavom u donji lijevi kut za vodstvo Torina.

Momčad Ivan Jurića je u 67. minuti bila korak do drugog gola, Nikola Vlašić je primio točan pas u šesnaestercu i odmah, no golman je bio spreman.

Nikola Vlašić

Kakva sreća

Kada se već činilo da će gosti osvojiti sva tri boda, Roma je u nevjerojatnoj završnici uspjela izjednačiti. U 90. minuti Koffi Djidji je skrivio prekšaj, a Andrea Belotti dobio priliku zabiti svom bivšem klubu iz kaznenog udarca, no pogodio je lijevu stativu. U nastavku akcije lopta se odbila do Dybale koji je pucao, ali je pogodio gredu, srećom po domaćine Nemanja Matić je iz trećeg pokušaja zabio za 1-1. Nikola Vlašić je odigrao cijeli susret za Torino.

Monza je sa 3-0 pobijedila Salernitanu, a strijelci su bili Carlos Augusto (24), Dany Mota (35) i Matteo Pessina (75-11m). Domagoj Bradarić je odigrao cijeli susret za goste.

U prvom nedjeljnom susretu Inter je u Bergamu pobijedio Atalantu sa 3-2.