SERIE A / Srbin na pravoslavni Božić zabio pogodak u sudačkoj nadoknadi i donio Juventusu važne bodove u utrci za titulu

Dušan Vlahović je prvo asistirao Samuel Iling Junioru, a kasnije je sjajno glavom pogodio u sudačkoj nadoknadi, a gol je na pravoslavni Božić proslavio jako burno skidanjem majice.

7.1.2024.
19:58

Juventus se na svoj popularni način "provukao" protiv Salernitane, najlošije momčadi Serie A ove sezone. Gubila je momčad Maxa Allegrija 1:0 sve do crvenog kartona koji su dobili domaćini.

AUTOGOL PRELOMIO /

U derbiju najstarijeg nogometnog natjecanja na svijetu Liverpool je prošao dalje protiv Arsenala

Tada je na scenu stupio Dušan Vlahović koji je prvo asistirao Samuel Iling Junioru, a kasnije je sjajno glavom pogodio u sudačkoj nadoknadi, a gol je na pravoslavni Božić proslavio jako burno skidanjem majice.

U prvom kolu Serie A 2024. godine, Torino je slavio protiv Napolija s visokih 3:0. Paragvajac Antonio Sanabria doveo je Granatu u vodstvo i opravdao povjerenje Ivana Jurića.

U 50. minuti Pasqaule Mazzochi dobio je direktan crveni karton, što je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić sjajno iskoristio pogotkom samo dvije minute kasnije. U 66. minuti je Alessandro Buongiorno povisio na 3:0 za momčad koju vodi Splićanin s klupe.

GOL VLAŠIĆA POGLEDAJTE OVDJE.

Milan je u ranijem terminu slavio na gostovanju kod Empolija s 3:0. Pogotke su zabili Ruben Loftus-CheekOlivier Giroud i mladi Chaka Traore. Lazio je na gostovanju kod Udinesea pobijedio s 2:1. Hrvat Toma Bašić ostao je na klupi trenera Maurizija Sarrija.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO