KAKAV KRALJ / Navijači odvratno vrijeđali Modrićeva suigrača, način na koji im je odgovorio bio je brutalan

Vinicius Junior zabio je pogodak i onda je krenulo

15.3.2022.
8:59
Screenshot

Nogometaši madridskog Reala svladali su u gostima Mallorcu 3-0 u posljednjoj utakmici 28. kola španjolske La Lige. Nakon prvog poluvremena, u kojem je domaći sastav bio opasniji, vodeća momčad lige je suparnika slomila u nastavku dvoboja.

NAŠ LUKA ODUŠEVLJAVA /

Javio se i legendarni Talijan: 'Modrić je genij, spada u top pet najboljih ikada'

U 55. minuti je Real poveo i to nakon pogreške domaće obrane. Strijelac je bio Vinicius Junior. Nakon toga je ponovno na scenu stupio sjajni Karim Benzema koji je prvo u 77. minuti realizirao jedanaesterac, dok je u 82. sve okončao svojim drugim golom za konačnih 3-0.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić u igru je za Real ušao u 60. minuti, a s ovom pobjedom je Real pobjegao drugoplasiranoj Sevilli na velikih deset bodova. Mallorca je ostala, pak, na 16. mjestu.

Tijekom ovog susreta dio pristalica domaćeg kluba rasistički je vrijeđao Viniciusa, ali on im je odgovorio na savršen način kada je zaplesao nakon što je postigao pogodak. Snimku možete pogledati ovdje.