[VIDEO] VATRENI JE SUDJELOVAO U TUČNJAVI O KOJOJ DANAS BRUJI NOGOMETNI SVIJET: / Pogledajte kako je to izgledalo

Hrvatski reprezentativni stoper Duje Ćaleta-Car igrao je cijeli susret za Marseille

14.9.2020.
8:26

Nogometaši Marseillea u derbiju su 3. kola francuskog prvenstva kao gosti na Parku prinčeva svladali PSG sa 1:0. Gol vrijedan tri boda postigao je Thauvin u 31. minuti.

U samoj završnici utakmice neuvjerljivi sudac Brissard pokazao je čak pet crvenih kartona, tri domaćim, a dva gostujućim igračima.

NEYMAR SE OGLASIO NAKON TUČNJAVE KOJU JE SMIRIVAO HRVAT: /

'Žao mi je samo što ga nisam udario šakom u lice'

Marsejski obračun

Najveći krivac za tučnjavu na travnjaku bio je napadač PSG-a Neymar koji je nekoliko puta u glavu udarao suparnike, a crveni karton je dobio tek nakon pregleda snimke.

Posljednjih nekoliko minuta na terenu bilo je kaotično, a kako je izgledala sama završnica te utakmice možete pogledati OVDJE.

Hrvatski reprezentativni stoper Duje Ćaleta-Car igrao je cijeli susret za Marseille. Marseille je sada peti na ljestvici sa šest bodova, jednim manje uz utakmicu manje od Rennesa, Monaca i Lillea, a s jednakim učinkom kao Saint-Etienne, Lens i Nice, dok je Paris SG tek 17. bez bodova iz dvaju odigranih susreta.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.