[VIDEO] VATRENI JE AUTOR JEDNE OD NAJBIZARNIJIH ASISTENCIJA IKAD: / Pogledajte kako je 'namjestio' gol za pobjedu

28.2.2020.
23:12
Screenshot

Nogometaši Marseillea učvrstili su se na drugom mjestu ljestvice francuske lige 3:2 gostujućom pobjedom protiv Nimesa u susretu 27. kola.

Domaći su poveli golom Ferhata (5'), no gosti su već do odmora uspjeli preokrenuti s dva pogotka Benedetta (10', 36'), a argentinski je napadač u nastavku u 68. minuti kompletirao hat-trick i osigurao pobjedu Marseilleu. Deaux (90+2') je u sudačkoj nadoknadi tek ublažio poraz Nimesa.

NEOČEKIVANI 'POGURANAC' ZA BILIĆA: /

Bivši golman Reala zbog velike gluposti napravio njegovoj momčadi uslugu

Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car, koji je odigrao čitav susret za Marseille, bio je nehotični asistent za treći pogodak Benedetta jer se u gužvi u kaznenom prostoru domaćih lopta od glave Ćalete-Cara odbila pred nogu Benedetta koji je odmah pucao prema golu. Pogledajte tu situaciju OVDJE.

Drugi Marseille sada ima 55 bodova, 10 manje od vodećeg Paris SG-a, a 11 više od trećeg Rennesa, dok je Nimes ostao 18. sa 27 bodova, koliko ima i 17. Dijon.